АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

2020-12-10

/Files/images/0_16/16 днів.jpg

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Цього тижня у Стричавському закладі загальної середньої освіти фінішувала акція « Шістнадцять днів проти насильства», у рамках якої учні змогли висловити свою громадську позицію, проілюструвавши її. Так, учні початкових і старших класів висвітлили своє дитяче розуміння теми насильства в малюнках. Діти взяли активну участь у цьому творчому проекті, тому що ідея висловити своє бачення проблеми застосування фізичної сили чи психічної атаки на людину є для них актуальною. Адже неповнолітні не завжди можуть сміливо й впевнено заявити про свої права. Ілюструючи цю тему в малюнках, діти насамперед проявили свої внутрішні принципи.

Також бурхливого обговорення ця акція досягла під час проведення виховних годин, на яких школярі мали змогу висловити свої погляди на проблеми, проаналізувати шляхи їх вирішення, зрозуміти насамперед, якими повинні бути дії людини, котра потрапила в складну життєву ситуацію, пов’язану з насиллям у сім’ї.

/Files/images/0_16/1.jpg/Files/images/0_16/4.jpg/Files/images/0_16/3.jpg/Files/images/0_16/2.jpg/Files/images/0_16/5.jpg/Files/images/0_16/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi