Тиждень протидії булінгу

2019-09-20

/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/4.jpg

Тиждень протидії булінгу

У рамках Всеукраїнського тижня протидії цькування та відповідно з дотриманням виконання наказу «Про запобігання булінгу у закладах освіти» педагогічний колектив Стричавської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. провів з 16 по 20 вересня ряд заходів із протидії та запобігання цієї проблеми.

Класні керівники провели виховні бесіди, тренінги, круглі столи, щоб ознайомити учнів з питанням булінгу в сучасному світі і основам поведінки у відповідній ситуації при прояві будь- якого виду насильства.

Класний керівник 5 класу Созанська В.І. провела бесіду на тему « Булінг: не мовчи, дій – інакше зацькують».

У 6 класі відбулося розвивальне заняття « Як приборкати власних драконів», на якому діти мали змогу відчути себе у ролі як кривдників, так і скривджених, що, зрештою, дало змогу зробити їм належні висновки щодо взаємоповаги у шкільному колективі(Класний керівник – Змикало М.М.).

Учням 7 класу було представлено презентацію « Я та інші».

Зі старшокласниками проведено виховну годину «Стоп Булінг» і тренінг «Булінг – це не круто»( Класні керівники –Файкова Г.І. та Федорка М.Б.).

Учні молодших класів для ознайомлення із темою цькування переглянули повчальні відеоролики.

/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/1.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/2.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/3.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/6.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/5.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/6.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/7.jpg

/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/13.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/8.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/9.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/10.jpg/Files/images/0_bul/protidya_bulngu/11.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi