• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тиждень української писемності та мови

Тиждень української писемності та мови

2017-11-13

/Files/images/9_list/d65e3beb424e1cc469a0e22d5022b47b.jpg

Мова, наша, мова – Мова кольорова, В ній гроза травнева Й тиша вечорова. (Ю.Рибчинський)

З 7 по 13 листопада у Стричавській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся тижень присвячений Дню української писемності і мови.

Величне свято, в якому беруть участь учні як молодших, так і старших класів, у навчальному закладі традиційно відбувається щороку в цю пору.

Упродовж тижня відбулися літературні читання для учнів молодших класів, класні години на тему: «Любіть Україну і мову її солов'їну», конкурс малюнків «Диво калинове – чари барвінкові», проведено мовознавчий двобій «За Україну, за її мову!..» Приємно відзначити, що на свято української писемності і мови діти прийшли в українськиї одностроях і вишиванках. На перервах тут лунали українські народні пісні, під мелодію яких танцювали. Також в усіх классах було проведено написання диктанту з рідної мови та організовано виставку книг українських авторів.

Питання української мови на сьогодні є дуже актуальним. Від нього залежить майбутнє нації і кожного з нас. Прагнемо, щоб учні вміли нею правильно розмовляти і, звичайно, щоб любили, шанували і берегли її.

Упродовж тижня наша школа перебувала у відчутті чогось знаменного, доброго і гарного.

«Розмовляй українською, адже ти – українець!»

nguage:RU'>. Діти отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового і корисного з математики.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння, доведення тверджень. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем

/Files/images/9_list/131120151737.jpg/Files/images/9_list/131120151740.jpg/Files/images/9_list/131120151741.jpg/Files/images/9_list/20151113_141807.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 279

Коментарi