• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Понад 50 років існує Стричавська ЗОШ І – ІІ ступенів, змінюючи свої назви та не змінюючи основного свого завдання – бути закладом навчання та виховання підростаючого покоління.
54 покоління випускників вийшли зі стін нашої школи. І за цей немалий час – півстоліття – у школі створилися певні традиції, які передаються з покоління в покоління.
Кожного року випускники школи садять саджанці хвойних дерев. Прекрасний ялиновий та смерековий ліс, у якому старожителям-ялинам уже – 50, щороку чекає своїх гостей – випускників і приймає у свою сім’ю нових крихіток-деревцят, своїм погойдуванням віток дякуючи молоді і ніби пестячи молоді саджанці. А зустріч випускників школи відбувається саме біля цього лісу.
У школі стало традицією після останнього шкільного дзвінка робити одноденний турпохід на урочище Чорні млаки – місце падіння Княгинянського метеориту.
Не зникають у нас традиції щедрування та колядування. Веселі щедрівки, гарні колядки, розумні побажання здоров’я, радості, добра, миру, злагоди, достатку лунають із вуст учнів у кожній хаті на Новорічні та Різдвяні свята, доповнюючи святковий настрій у людей.
Учні нашої школи не залишають без уваги старожителів села. Стало традицією відвідувати сім’ї пенсіонерів не лише в День людей похилого віку, але і щомісяця, роблячи добру справу – допомогу по господарству.
Життя школи, можна сказати, не відокремлена від життя прикордонної застави, яка знаходиться у Княгині. Постійні заняття гуртка ЮДП, змагання, початкові навчання воєнної справи, обмін концертами – ось неповний перелік співпраці між школою та прикордонною заставою, що стало традицією, яка, здається, ніколи не може зникнути.
Жодне свято у Стричаві не може бути організоване без участі художньої самодіяльності учнів школи, яка приймає активну участь в житті обох сіл.

/Files/images/DSCN0738.jpg/Files/images/DSCN0750.jpg/Files/images/13.jpg/Files/images/9.jpg/Files/images/7.jpg/Files/images/dpa_2014/img045.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 472

Коментарi