• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

В самому кінці села виглядають із садів два невеликі корпуси Стричавської ЗОШ І-ІІ ступенів, у яких вирує дитяче життя. Саме тут здобувають освіту учні сіл Стричава та Княгиня.
На перший погляд все тут здається простим, буденним, як і зовнішній вигляд школи. Та зовсім інші враження у всіх, хто зайде у класи-кабінети. Тут видно клопітку роботу вчителів – предметників та класоводів, дирекції школи.
Багато зусиль докладають вчителі у здійснення навчально-виховного процесу. І неабиякою є результативність їхньої роботи. Адже, на теперішній час у своїй рідній школі працюють сім вчителів-випускників цієї школи. Хіба це не гордість школи?
Гордістю школи є також те, що учні Стричавської ЗОШ І-ІІ ступенів Созанська Іванна Анатоліївна та Баран Андріана Вікторівна три роки підряд були учасниками обласних олімпіад з хімії ( вчитель Марина Миколаївна Змикало ).
Нелегка праця вчителя, але необхідна. І кожен учитель, який досягає вищих результатів у своїй роботі, відчуває не лише більшу відповідальність, але і більшу радість і задоволення від цієї роботи, почуття гордості за тих, хто прийняв його розумні слова, почуття гордості за свою професію – ВЧИТЕЛЬ.
Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi